0.0
0
Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Glansconditioner 1L
21,55 €
EXCL BTW
(Professionele prijs)
(26,08 € incl. BTW) | 2.16 € per 100ml
    
        
        
            
        
        
        
            
(26,08 € incl. BTW) | 2.16 € per 100ml
Nieuw
 
P041430
 - 1L
 
 
 
Overzicht
- Glansgevende conditioner voor normaal haar
- Vegan formule**Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong of afleiding
- Zacht voor de hoofdhuid, het haar en de kleur
- Verzwaard het haar niet
- Ongelooflijk zacht gevoel bij het uitspoelen van het haar
- Het haar is buitengewoon makkelijk doorkambaar
- Citrus-, bloemige, groene en muskusachtige geur
- Voor frequent gebruik
Beschrijving
Semi Di Lino Diamond – Normaal haar. Diamond’s glansversterkende conditioner ontwart en geeft het haar een intense glans, waardoor het zacht en licht blijft: het haar behoudt zijn schoonheid en vitaliteit in de tijd.
+37% meer glans*
Technologische complexen in het hele Diamond-assortiment:
- Urban Defense Pro: beschermende film die de haarvezel afschermt tegen vervuiling, zware metalen en andere omgevingsschade.
- Shine Fix Complex: 24 uur lang stralende glans van de aanzet tot de punten.
- Color Fix Complex: UV-filter en antioxidant om de schoonheid van de haarkleur langer te behouden.
En meer:
- Met een complex rijk aan vitamine E en F met antioxiderende, beschermende en verzachtende eigenschappen om de haarvezel te revitaliseren.
- Met lijnzaadolie en sheaboter voor een ongelooflijke glans en voeding.
Vegan formule (vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong of afgeleiden daarvan).
Laboratoriumtests uitgevoerd op geblondeerd haar dat werd blootgesteld aan cycli van milieuvervuilende stoffen en daarna werd behandeld met de Semi Di Lino Diamond behandeling.
Gebruiksaanwijzingen
Na de Diamond Shine shampoo een kleine hoeveelheid aanbrengen op lengtes en punten. Inmasseren en 1–3 minuten laten inwerken. Grondig uitspoelen.
Levering en voorraad
Recent bekeken producten
Nieuw
21,55 €
                
                    
                        excl. BTW
                    
                
            
<ul><li>Glansgevende conditioner voor normaal haar</li><li>Vegan formule**Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong of afleiding</li><li>Zacht voor de hoofdhuid, het haar en de kleur</li><li>Verzwaard het haar niet</li><li>Ongelooflijk zacht gevoel bij het uitspoelen van het haar</li><li>Het haar is buitengewoon makkelijk doorkambaar</li><li>Citrus-, bloemige, groene en muskusachtige geur</li><li>Voor frequent gebruik</li></ul>
Nieuw
21,20 €
                
                    
                        excl. BTW
                    
                
            
<ul><li>Zachte intensieve anti-geelzweem shampoo voor blond of grijs haar</li><li>Vegan formule**Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong of afleiding</li><li>Rijke en romige schuimGekleurde textuur verrijkt met blauw-paars pigment</li><li>Biogebaseerde geur</li></ul>
 
     
